Neler yeni
Almanya Anonim Ortaklık Forumu

Kayıt olarak sende forum sitemizden yararlanabilirsin. Burası Almanya'nın en kaliteli Anonim Ortaklık Forumudur.

Siverekli Başkan yönetim kurulu üyeliğine seçildi

Yalova’da bulunan konaklama tesisinde gerçekleşen toplantıya Süper Lig, 1-2 ve 3. Lig takımlarının başkanları ve yöneticileri katıldı. Süper Lig, 1-2 ve 3. Ligde yer alan 67 kulüp temsilcisi Yalova’da bir araya geldi. Kulüp temsilcileri İbrahim Kırbaş’ın liglerin oynatılmasında verdiği emekten ötürü Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Kulüpler Birliğinin yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Siverek Engelliler Spor Kulübü ve Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Kırbaş,” Öncelikle bana bu görevi layık gören 67 kulübümüze teşekkür ediyorum. Yalova’mızda 67 kulüp temsilcimizle bir araya gelerek hem Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Kulüpler Birliği’nin temellerini attık hem de bu oluşumla birlikte neler yapabileceğimizi masaya yatırdık.. Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Kulüpler Birliği’nin kurulmasıyla engelli sporlarının sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla çok çalışacağız. Tekerlekli sandalye basketbolunun ileriye gitmesi adına fikir birliği ile kulüplerimizin istek ve arzuları doğrultusunda ortak hareket edeceğiz. Yeni süreçte kulüplerimizi güzel projeler bekliyor olacak” diye konuştu

Kaynak : https://www.urfanatik.###/haber/7969661/siverekli-baskan-yonetim-kurulu-uyeligine-secildi