Neler yeni
Almanya Anonim Ortaklık Forumu

Kayıt olarak sende forum sitemizden yararlanabilirsin. Burası Almanya'nın en kaliteli Anonim Ortaklık Forumudur.

“Hızlı Tren Maraş’ı Teğet Geçti”

hizli-tren-maras-i-teget-gecti.jpg


CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Kahramanmaraş’ın iktidar tarafından çantada keklik görüldüğünü ifade ederek, “Hızlı tren Kahramanmaraş’ı yine teğet geçti” sözleri ile hizmetler konusunda acı tespitte bulundu.

Atom Karınca Ali Öztunç, “Çevre illere kıyasla bir hayli gölgede bırakılan Kahramanmaraş’a hızlı tren sözünün de tutulmaması sonrası, “Hızlı tren Kahramanmaraş’ı yine teğet geçti. Kahramanmaraş yine üvey evlat. Kahramanmaraş’ı çantada keklik görenler bunun bedelini ödeyecek. İnşallah hızlı treni biz iktidarımızda getireceğiz” şeklindeki eleştirileri ile iktidara eleştirilerde bulundu.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda söz alan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, tespiti hakkında yaptığı değerlendirmelerde şunları söyledi;

“Mersin, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Malatya hızlı treni yapılıyor, buralara hızlı tren gidiyor ama Kahramanmaraş'ı teğet geçiyor. Kahramanmaraş'ı çantada keklik görenler, çantada keklik olduğunu zannedenler, bunun bedelini ödeyecekler. Kahramanmaraş'a da hızlı treni inşallah iktidarımızda biz getireceğiz.

“NE TREN KALDI, NE DE HIZI”

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Sayın Bülent Tüfekçi, geçtiğimiz günlerde Devlet Demiryolları Genel Müdürü Sayın Metin Akbaş'ı ziyaretinin ardından, Pazarcık Narlı Mahallesinden Malatya'ya hızlandırılmış tren projesinin etüt ihalesinin yapılacağını açıklamıştı.

Malatyalılar için doğru bir karar, sevindirici bir haber. Ama Kahramanmaraş'a yine hızlı tren es geçti. Mersin, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Malatya hızlı treni yapılıyor, buralara hızlı tren gidiyor ama Kahramanmaraş'ı teğet geçiyor. Her seçimde söz verildi Kahramanmaraş'a hızlı tren gelecek dedi, ama ne tren kaldı, ne de hızı kaldı. Kahramanmaraş yine üvey evlat olarak gösteriliyor.

Kahramanmaraş'ı yine es geçtiler. Kahramanmaraş'ı çantada keklik görenler, çantada keklik olduğunu zannedenler bunun bedelini ödeyecekler. Kahramanmaraş'a da hızlı treni inşallah iktidarımızda biz getireceğiz.”

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/hizli-tren-maras-i-teget-gecti/7526/
 
Üst