Neler yeni
Almanya Anonim Ortaklık Forumu

Kayıt olarak sende forum sitemizden yararlanabilirsin. Burası Almanya'nın en kaliteli Anonim Ortaklık Forumudur.

Gökhan ve Turan'dan Katı Atık Tesislerine Ziyaret

ZCon5u9tI4N2f86HsrphjgLzS3MYEqyP.jpg


Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Ak Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan'a ÇAKAB tarafından yürütülen Entegre Katı Atık Yönetim Sistemi Projesi içerisinde yer alan Mekanik Biyolojik Ayırma Tesisi ile Depo Gazından Elektrik Üretim Tesisini gezdirerek, buradaki çalışmalar hakkında bilgi verdi.Düzenli Depolama Alanında 5 Ağustos 2022 Cuma günü düzenlenen ziyarete Başkan Gökhan ve Turan'a Çanakkale Belediye Meclis Üyesi Esra Yüksel, Ak Parti İl Başkanı Naim Makas, SUEZ Çanakkale Genel Müdürü Metin Suadiyeli ve Çanakkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü ve ÇAKAB Birlik Müdürü Aysun Kavcar da eşlik etti.

FZaL7DDXwAIJ_BN.jpg


Mekanik Biyolojik Ayırma Tesisi ile Depo Gazından Elektrik Üretim Tesisini gezerek buradaki çalışmaları yerince inceleyen heyet, tesislerin çalışma prensibi ve faaliyetlerine ilişkin teknik ekipten bilgi aldı. Gezinin ardından çalışma ofisine geçen heyete Entegre Katı Atık Yönetim Sistemi Projesi hakkında sunum yapıldı.
Ziyaret ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Bülent Turan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Çevreyi, doğayı korumak ortak sorumluluğumuz. Çanakkale’mizin eşsiz doğasını gelecek nesillere en güzel şekilde bırakmak istiyoruz. Entegre katı atık konusunda örnek tesislere sahip SUEZ Çanakkale Atık Hizmetleri A.Ş.'yi Ülgür Gökhan ile birlikte ziyaret ediyoruz" ifadelerine yer verdi.

FZaL7DJXEAMw8Ik.jpg


Kaynak : Çanakkale Aynalı Pazar
 
Üst