Almanya Anonim Ortaklık Forumu

Kayıt olarak sende forum sitemizden yararlanabilirsin. Burası Almanya'nın en kaliteli Anonim Ortaklık Forumudur.

DEVA Partisinden Belediye'ye Tepki: “Doğru Değil..”

devaZpartisiZberkanZkaraca.jpg


AK Parti İl Başkanı Naim Makas’ın Çanakkale’de düzenlenen Uluslarası bir festivalde her siyasi görüşten insanın katılmasına rağmen Millet İttifakı’nın temsilcilerinin “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem” konulu söyleşide bulunmasına tepki gösterdi. Naim Makas; “Siyasi görüş farklılıkları gözetmeksizin, tüm halkı kucaklaması beklenen bir belediyenin uluslararası festivalinde, CHP'li ve İP'li siyasi konuklarıyla "genişletilmiş parlamenter sistem" konulu panele yer vermesi tam bir faciadır” değerlendirmesinde bulunmuştu.“DEVA PARTİLİ BİR KONUŞMACI DA DAVET EDİLMELİYDİ”

AK Parti İl Başkanı Naim Makas’ın tepkisine CHP İl Başkanlığından “20 yıldır savunduğunuz Saltanat yüzünden ülkeyi uçuruma doğru hızla getirdiğinizi hala göremediniz mi? Bu nasıl bir akıl tutulması” yanıtı verilmişti.
Söyleşinin konusu üzerinde tartışmalar sürerken DEVA Partisi İl Başkanı Berkan Karaca tartışmalara farklı bir açıdan katıldı. Festivali düzenleyen Çanakkale Belediye Başkanlığına tepki gösteren DEVA Partisi İl Başkanı Karaca; “Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem paneline yalnızca 2 partinin temsilcilerinin katılmasını doğru bulmadığı öncelikle belirtmek isterim. Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem çalışmalarında emeği ve katkısı çok olan DEVA Partisi’ni temsilen konuşmacı davet edilmesi samimiyeti ön plana çıkaracakken bunun olmamasının talihsiz olduğu kanaatindeyim. Bu durumun bir organizasyon eksikliği olarak düşünmek istiyoruz. Bu konudaki rahatsızlığımızı ve eleştirilerimizi tüm paydaşlara da ilettiğimizi belirtmek isterim” tepkisini gösterdi.

Kaynak : Çanakkale Aynalı Pazar
 
Üst