Neler yeni
Almanya Anonim Ortaklık Forumu

Kayıt olarak sende forum sitemizden yararlanabilirsin. Burası Almanya'nın en kaliteli Anonim Ortaklık Forumudur.

Can Yaman’ın ilk kez İtalyanca oynayacağı dizinin detayları ortaya çıktı

Sonbaharda, Kanal 5'te prime time'da yayınlanacak dizinin kahramanları Can Yaman ve Francesca Chillemi dizinin adı ise Viola come il Mare .

Can Yaman Viola dizideki karakteri hakkında her şey


Viola come il Mare projesi Can Yaman için çok değerli . İtalya'da en sevilen Türk yıldızı olan Yaman, hayranlarının derin sevgisi sayesinde kendisini güzel bir yere yerleştirdiği Roma'ya taşınmak için memleketinden ayrıldı. Can , sevilen bir oyuncu olduğu kadar, her yeni projesinde ve önemli anlaşmalarla da kendinden bahsettiriyor. Dolce & Gabbana ile yaptığı yeni iş birliği sayesinde de bir cazibe ikonu haline gelen Can , yeni dizisi kariyerinde önemli bir anı temsil ediyor, kendini İtalyanca diksiyonu mükemmel bir şekilde öğrenmeye ve aynı zamanda yeni bir ülkede yepyeni bir set ve çalışma ekibine uyumlu hale getirmek zorunda kaldı.

Can ile sette çekilen fotoğraflarını Instagram sayfasından paylaşan Francesca Chillemi , her şeyi kolaylaştırmak için aralarında kurulan güzel ilişkiyi vurguladı.

Simona Tanzini'nin romanından esinlenerek uyarlanan dizi, Palermo ve Napoli arasında geçiyor ve saf suç gerilim filminin atmosferini hafifletmek için oyuncular arasında komik anlara da yer veriliyor.

Burada Can , oldukça parlak bir başmüfettiş olan Francesco Demir'i canlandırıyor. Paris'ten Sicilya'ya dönmek için ayrılan ve çok nadir görülen bir nörolojik sendrom teşhisi ile yüzleşen karakter, bölümlerin seyrinde bu sağlık problemi gücü haline gelecek alışılmıştan kesinlikle farklı bir TV dizisi olacağı söylenen dizi sonbahardan önce Kanale 5'te yayına girecek.

Kaynak : https://www.muhalif.com.tr/haber/ca...nayacagi-dizinin-detaylari-ortaya-cikti-59673
 
Üst