Neler yeni
Almanya Anonim Ortaklık Forumu

Kayıt olarak sende forum sitemizden yararlanabilirsin. Burası Almanya'nın en kaliteli Anonim Ortaklık Forumudur.

Birlikten Spor ve Kardeşlik Doğdu

birlikten-spor-ve-kardeslik-dogdu.jpg


Nurhak Belediyesi ve Hakan Coşkun Nurhak Dağı Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübünün ortak işbirliği ile gerçekleştirilen Nurhak 1. Ali Gölü Halk Doğa Yürüyüşü, görkemli bir final ile noktalandı. Sporcu ve katılımcıları kutlayan Belediye Başkanı Bozan, “Birlikten spor ve kardeşlik doğdu” dedi.

Nurhak Belediyesinin organizasyonu ve Hakan Coşkun Nurhak Dağı Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübünün katkı ve destekleri ile bu yıl ilgi gerçekleştirilen ve geleneksel olarak her yıl gerçekleştirilmesi hedeflenen Nurhak 1. Ali Gölü Halk Doğa Yürüyüşü, adına yakışan güzel değerler içinde gerçekleşti.

Hakan Coşkun Nurhak Dağı Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Ecz. Vedat Dilek, yönetim kurulu üyelerinin koordinesinde gerçekleşen örnek spor organizasyonu finali ise Ali Gölünün eşsiz güzelliğinde çekilen hatıra fotoğrafı ile noktalandı.

Bu yıl ilki gerçekleştirilen ve her yıl geleneksel olarak yapılması planlanan dağ sporu organiasyonunu değerlendiren Nurhak Belediye Başkanı İlhami Bozan, Hakan Coşkun Nurhak Dağı Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Vedat Dilek ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile katılan tüm seçkin misafirlerine Nurhak Belediyesi ve Nurhak Halkı adına içtenlikle teşekkür etti.

Başkan Bozan, yaptığı değerlendirmelerde ifadelere yer verdi:

“Nurhak belediyesi ve Hakan Coşkun Nurhak Dağı Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü işbirliğinde yılın en yüksek katılımlı 1. Ali Gölü Halk Doğa Yürüyüşünü halkımız ile birlikte gerçekleştirmenin mutluluğu içindeyiz.

225 kişiyi ağırlayan Ali Gölü o gizemli yüzünü bir kez daha doğaseverlere gösterdi. Birçok kurumdan, derneklerden, dağcılık kulüplerinden ve bireysel olarak etkinliğimize, farklı il ve ilçelerden katılım sağlayan siz değerli dostlarımıza Nurhak Belediyesi olarak çok teşekkür ediyoruz. Doğa Sevgisiyle Kalın.”

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/birlikten-spor-ve-kardeslik-dogdu/8045/
 
Üst